Srijeda, Listopad 28, 2020

dimnjakJeste li znali? Požar dimnjaka ne smije se gasiti vodom!

Voda se u slučaju požara ne smije ulijevati u dimnjak budući bi nastala nagla fizikalna eksplozija vodene pare te bi došlo do raspuknuća dimnjaka, što je vrlo opasno po osobe u blizini i moguće je da se požar proširi. Voda se ne smije polijevati niti po vanjskim dijelovima dimnjaka poradi opasnosti od pucanja stijenki.

Proslava 120 godina DVD-a

IMG 0395 resize

Evo završile su i posljednje pripreme  za sutrašnji veliki događaj za DVD Cvetković i za sve mještane Cvetkovića  ( obljetnica 120 godina postojanja i rada DVD- Cvetković .

Stoga Vas pozivamo u Nedjelju 16.06.2013. s početkom u 12:00 sati da nam se pridružite na proslavi

Ovim putem se zahvaljujemo pokrovitelju proslave ,svim donatorima , sponzorima , članovima DVD-a i svim dobrim ljudima koji su nam pomogli , jer bez njihove pomoći ne bi mogli puno toga  realizirati.

Evo nekoliko slika:

IMG 0397 resize            IMG 0401 resize