Srijeda, Listopad 28, 2020

• DSC00542_resize
  • Kategorija: 13 05 Florjanovo
  • Opis: Proslava Sv. Florijana u Cvetkoviću

plinJeste li znali? Zemni plin je lakši od zraka

U stabilnoj plinskoj instalaciji nalazi se pod tlakom uglavnom zemni plin koji je lakši od zraka i prilikom nekontroliranog izlaženja odlazi u gornje dijelove prostorija. Plin propan - butan koji se nalazi u bocama teži je od zraka, te u slučaju ispuštanja ispunjava prostore od poda prema vrhu.

Proslava Martinja

Martinje 07 resize  U  Petak 08.11.2013. u prostorijama vatrogasnog doma DVD-a Cvetković proslavljeno je Martinje

U Petak 08.11.2013. u prostorijama vatrogasnog doma DVD-a Cvetković   u organizaciji DVD -a Cvetković za svoje članove i ostale ljude koji su pomogli u radu DVD-a  priređena je proslava Martinja. Uz dobru hranu naših vrijednih kuhara , dobre kapljice i zvukove tamburca tamburaškog sastava " Fini dečki "  zabava je potrajala dugo u noć .